Events Πανελλήνιο Επιστημονικό Συνέδριο «Ένταξη και Χρήση των ΤΠΕ στην Εκπαιδευτική Διαδικασία»

Conference title
Description
Σκοπός του συνεδρίου είναι η αλληλεπίδραση και η επικοινωνία ανάμεσα στα μέλη της εκπαιδευτικής, ερευνητικής και πανεπιστημιακής κοινότητας σχετικά με τις σύγχρονες παιδαγωγικές τάσεις και προοπτικές των Τεχνολογιών της Πληροφορίας και Επικοινωνίας (ΤΠΕ) στην εκπαίδευση και ειδικότερα σε μεθοδολογίες και καλές πρακτικές ενσωμάτωσής τους στη διδασκαλία και τη μάθηση.

Events Publications
(All)

Results 1-1 of 1 (Search time: 0.001 seconds).

Issue DateTitleAuthor(s)
1Oct-2019Using the TESOL Technology Standards Framework to evaluate students’ technological knowledge in an undergraduate Italian courseXerou, Eftychia ; Christoforou, Maria